| Georgiana_7437 a întrebat:

as vrea sa-mi fac si eu un tatuaj dar nu permanent doar cu pixul :d dar sa fie frumos as vrea sa-mi dati cateva idei

3 răspunsuri:
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Si eu am un tatuaj da la mine e facut cu markeruhappy. al meu e cu o inimioara cu aripi si o coronita dinaia de ingeras(nu stiu cum sa ii spun altfel). oricum daca e sa iti faci un tatuaj fa-ti ceva simblic care sa insemne ceva pentru tinebig grin

| stampila80 a răspuns:

Fa-ti unul care sa te caracteizeze(daca esti emo un craniu, daca esti indragostita inimioara, etc.)