| Baby a întrebat:

as vrea sa stiu cat costa apa oxigenata (cu aia se decoloreaza parul de pe corp, nu?) si de unde as putea sa o cumpar si cum se foloseste.:* mersi. funda

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

O cumperi de la farmacie. Nu e scumpa, dar nu e eficace pentru decolorat.

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Farmacie, este in jur de 4-5 lei

| Baby explică:

Ok atunci am auzit ca e ceva de la kravar? sau cum se numeste? daca stiti sau daca ati folosit, detalii va rog:*

| Baby explică:

Cat tine? odata ce l-ai decolorat nu mai trebuie sa te stresezi? sau tine cam o luna. 2?

| Baby explică:

Ok, unde as putea sa gasesc crema decoloratoare? si cat tine?happy mersi la toti de raspunsuri

| aaaa12345 a răspuns:

E scumpica da se decoloreaza parul

| AngelOnEarth a răspuns:

Nu cred ca apa oxigenata functioneaza pentru decolorarea parului de pe corp. Mai bine folosesti o crema decoloratoare.

| Dudăăăă a răspuns:

Pai se gaseste in farmacii apa de corp si consta in jurul a 55 leitongue
fundita?puppy dog eyes

| AcidBoy a răspuns:

Apa oxigenata ( peroxidul de hidrogen) h2o2 este posibil sa iti 'blonzeasca' parul de unde vrei tu laughing dar ar trebui o solutie de concentratie 7-8% si ai grija ca aia peste 10% incepe sa arda grav pielea ( coroziv)