| anonim_4396 a întrebat:

Baieti la ce va uitati prima data la o fata? Cum ar trebui sa fie o fata ca sa fie pe gustul vostru?laughing

Răspuns Câştigător
| curiosudemine a răspuns:

Sa fie buna laughing

13 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Fara suparare, dar cine a zis"doar ce e in interior conteaza" ori nu a vazut in viata lui/a iei o perosna de sex opus, ori avea 80 de ani.Normal ca prima data se vede fizicul.De unde sa stii cum e o persoana, daca nu o analizezi din punct de federe fizic mai intai.Normal,prima impresie conteaza.Baietii se uita la modul in care mergi, cum arati(nu numai "extremele", sa le spun asa, ci si cum se imbraca si ce atitudine ai, cum ti`o etalezi).

| Ana a răspuns:

Iti zic eu, ei se uita la fund si la sani. big grin

| Parker a răspuns:

La creier prima data. Dupa care la fizic ^ ^

| Lavy_5428 a răspuns:

Un baiat prima data la o fata se uita la sani, dupa la picioare si dupa aia in ochii ei... Esti da acord cu mine? Daca da fundita! :*

| Digital112 a răspuns:

Pia 1 cred ca la fata ca aia se vede prima
2 la sani
si 3 si la fund

| kosmin90 a răspuns:

Poi mai inainte de toate ar trebui sa ne uitam la felul cum gandeste daca vrem o relatie de lunga durata, dar daca nu vrem asta putem sa ne uitam la felul cum arata si formele acesteia dar uneori nu conteaza numai felul cum arata ci, si ce se ascunde in interiorul inimi ei:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma uit in ochii ei si la caracterul acesteia. Pentru mine conteaza sufletul si mentalitatea love struck.

In al doilea rand asa cum am spus ochii ma atrag, daca au acea sa zic asa "sclipire"... big grin cam asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfoai... toti zic sufletu conteaza bla bla. Primul lucru la care va uitati e la chip si corp. Daca e bine continuati sa vedeti si ce in spatele aparentelor, daca nu...finish. Recunoaste-ti ca asa e.
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorba lu` Silviu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BoierBibescu a răspuns:

Nusj sa aiba cele 3 minuni. fund, tzate,, si sa arate bine la fata. si sa nu fie prostutza. asta o deduci cand incepe sa vorbeasca!

| pissy_3104 a răspuns:

Ma lasi oh go on baietii se uita doar daqa e bunaa straight face
thinking Mai intai se uita cum arata la fata.
Apoi se uita daqa e "buna"
Apoi intreaba daqa stie sa`si ia bine limba in gura straight face
rolling on the floor))))))
Si cam atat. dupa care peste 3-4 zile : paawave ca nu mai esti buna
...ehh. cam asa ceva rolling on the floor))) parerea mea.

| Bogdan_5023 a răspuns:

Mie miar place sa fie blondabig grin