| AustralianTeaTree a întrebat:

Care este firma voastra preferata de cosmetics? Si de ce.

2 răspunsuri:
| Gabitza00 a răspuns:

Firma mea preferata este Eveline Cosmetics.Pentru ca : gama de produse cosmetice EVELINE COSMETICS utilizeaza o tehnologie
stiintifica moderna si este fabricata sub licenta DR. TAYLOR Ltd din Anglia.
Atat gama de produse cosmetice prezentate, cat si gama de parfumuri reprezinta produse de o inalta calitate, care sunt garantate si testate dermatologic.
Eu am incercat tot felul si de creme de la ei si tot ce am incercat de la Eveline m-au ajutat foarte mult au avut niste rezultate pozitive.Iar Machiajele.Gasesti tot felul, rujuri, truse de machiaj, machiaj pentru fata si oje. Funda?puppy dog eyes

| oo4099 a răspuns:

Firma mea preferata este e.l.f., deoarece au o gama mare de produse si au preturi foarte accesibile(8, 18 lei etc.).Un mare plus este ca au tot felul de produse(pensule de machiaj calitative si produse din gama essential-8lei,studio-18 lei si mineral-24 lei etc.) care nu se gasesc pe toate drumurile si sunt usor de achizitionat de pe site-ul lor.Plus ca au tot felul de promotii si reduceri periodice.
Sper ca te-am ajutat.