| Marina_Daniela_1992 a întrebat:

Ce folosiți pentru ten uscat? Am ten uscat de mult timp și am folosit o crema simpla Nivea dar nu m-a ajutat cu nimic. Ce soluții mai sunt? Nu vreau de pe net sfaturi false.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bioderma atoderm nutritive

Bioderma sensibio rich

Bioderma sensibio light

Gerovital Derma+ crema Dermoreparatoare

La Roche Posay Toleriane Sensitive Riche

Consuma grasimi sanatoase si apa plata pe parcursul zilei dar nu in cantitati mari dintr-o data pentru ca te deshidratezi. Apa se bea inainte sa iti fie sete pentru a asigura hidratarea corecta. Evita lichidele diuretice.

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt bune.

| dragodana a răspuns:

Salut!
De la orice firma iti iei crema trebuie sa fie pentru ten uscat.
Nu orice crema merge pe orice ten.

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru dragodana):

Ce creme sunt?

| dragodana a răspuns (pentru dragodana):

Salut!
Orifame,Elmiplant,Gerovital,Nivea,L'oreal.Depinde de bugetul tau.