| ImiPlacFluturii a întrebat:

Ce fond de ten de la Avon/Oriflame imi recomandati? Ceva ce v-a placut.
Crema colorata de la Oriflame e buna s-o folosesc pe post de fond de ten?

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cine doreste sa se inscrie ca reprezentant Oriflame? pana la 40 % discount, poti sa renunti cand vrei, nu esti obligat sa dai in fiecare campanie, comanda. merita sa incerci. Daca te inscrii pana lpe 12 iunie si trimiti comanda de minim 250 de lei intri si in programul de bun venit si primesti cadou un portfard, apoi o pereche de ochelari si apoi o super geanta! merita sa incerci, nu ai nimic de pierdut. Doar iti castigi prieteni, si faci si tu ceva economii din banii care iti raman tie de la comenzi. Spre ex daca dai comanda de 5 mil, iti raman tie 2 milioane. Si vei strange usor comanda daca esti sociabila si ai prieteni e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| madducu a răspuns:

De la Avon, fdt calmant si perfect wear.
Iar crema aia colorata nu as da 1 leu pe ealaughingNu e buna de nimic...imi pare rau ca am cumparat-o dar acum e la gunoilaughing
:*

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

De la oriflame unul din gama giordani culoarea beige natural. funda?

| Puf a răspuns:

Crema colorata este foarte buna, si eu o folosesc pe post de fond de ten si sunt foarte multumita. Eventual ma dau dupa cu putina pudra.
Si fondul de ten calmant de la Avon e bun, ti-l recomand. De la Oriflame l-am avut pe cel matifiant si am fost destul de multumita. Bafta :*

| pici6 a răspuns:

Buna, iti recomand fondul de ten cu consistenta usoara de la AVON, este foarte bun iti ilumineaza fata si iti lasa pielea fina, Este foarte bun si daca ai pielea sensibila. NU este nici scump e numai bun pretul variaza intre 20 de lei si 18 lei cam asa. te pup si sper ca ti-am fost de ajutor. funda? :*

| pink_7086 a răspuns:

De la avon cel mai bun fdt este anew...si de la oriflame giordani e bunicel...nu prea acopera si nici nu resista mult.in rest te simti bine cu el pe fatawinking

| Spanc a răspuns:

La Oriflame a aparut fondul de ten Giordanni cu efect anti - imbatranire. E super!smug

| Ina17Floren a răspuns:

Eu am de la Avon Fondul de ten calmant. este f bun. ti'l recomand.
Vezi ca acum in brosura 7 este la reducere in valoare de 21, 99 lei. happy
Sper ca te'am ajutat.:*

| badgirl_5980 a răspuns:

Buna eu folosesc creme de fata de la este lauder si sunt bune, insa sunt mai scumpe.De la avon tiasi recomanda NIVEA VISAGE este o buna crema fina insa isi face efectul peste 3 saptamani si are un pret de 27, 99 lei.Sau poti sa te mai inspiri de aici, unde vei gasi mai multe creme si makeup http://lady-line.ro/3-cosmetice-ingrijire-corporala