| uuSexi a întrebat:

Ce fonduri de ten de la Oriflame folositi? sau ce alte fonduri de ten folositi
funda

Răspuns Câştigător
| ianiella a răspuns:

De la Oriflame am incercat Giordani cu minerale si pot spune ca am fost multumita, am mai folosit Calming efects de la Avon care mi-a mers super bine si Affinitone care iarasi mi-a mers. Dar totusi si cei care iti zic sa iti lasi fata sa respire au dreptatea lor, adica daca nu ai probleme foarte mari poti incerca o crema colorata care iti nuanteaza si hidrateaza fata fara sa ti-o incarce prea rau. Eu una sunt multumita si pot spune ca folosesc mult mai rar fondul de ten, doar la ocazii, in rest crema colorata sau baza de machiaj si uneori un blush. Si imi mai place ca e si aspectul meu mai fresh, mai natural.

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
În prezent folosesc fond de ten doar atunci când este cazul, pentru că, oricât ar fi de bun, acesta distruge tenul.
Sunt foarte mulțumită de calitatea fondului de ten „Giordani Gold Mineral Therapy Foundation" de la Oriflame.
Baftă!

| AllinaDaniella a răspuns:

Loreal Acord Parfait, Mac Studio FIX Fluid, Mat Morphose, Maybelline 24h.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu folosesc "Time Plus" de la Seventeen. Este un produs destul de bun, însă apelez la el doar atunci când am strictă nevoie.
Este indicat să nu foloseşti fondul de ten în fiecare zi, ci doar atunci când ai o imperfecţiune evidentă şi inestetică. Dacă exagerezi cu el, rişti să îţi distrugi pielea şi să ajungi vizibil cu mult mai îmbătrânită.

| ydal a răspuns:

Cel mai tare este Accord Parfait de la L'Oréal

| tesss a răspuns:

Doamne lasa-ti fata sa respire esti o adolescenta este normal sa ai cosuri sau nu de asta o folosesti ma rog este normal

| sellenaD a răspuns:

Buna! eu folosesc baza pentru machiaj Giordani Gold si Fond de ten cu minerale tot GG...mi se pare cel mai bunhappy

| AleShHa a răspuns:

Cel mai bun fond de ten este de la oriflame, giordani gold crede`ma k acopera orice imperfectiune sh` merita toti banii.

| xMorenax a răspuns:

Buna! eu folosesc fond de ten giordani gold de la oriflame. mi se pare destul de bun.