| KellyGreen a întrebat:

Buna!
Ce imi recomandati sa cumpar pentru. a imi disparea punctele negre de pe fata, dar vreau sa functioneze?(creme, geluri orice)

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu am luat de la Garnier Pure Active o crema-gel pentru cosuri si puncte negre. E foarte buna. Are granule albastre in ea si iti dai unde ai puncte negre, te masezi apoi te clatesti bine pe fata cu apa si gata! La mine chiar merge;) http://www.google.ro/......tp?/imgres

| anutza a răspuns:

Lotiune tonica si crema abraziva

| 6111992 a răspuns:

Buna in afara gelului mai poti folosi si o masca o data sau de doua ori pe saptamana se face asa:1 galbenus de ou il bati bine cu o lingura pana acesta devine ca o spum si adaugi o lingura de malai dupa o aplici pe fata umeda spalata in prealabil si stai cu ea maxim 10 min pana vezi u ca sa intarit apoi clatesti cu apa calduta din abundenta, este foarte buna pentru punctele negre si pentru cosuri in plus vei avea si un ten mai fin la mine da rezultat sper ca te-am ajutat.