| anonim_4396 a întrebat:

Bună, ce mai faceti oamenți minunați?
Sunt sigură că o știți pe Marisa, concurenta de la bravo ai stil din sezonul 2.Am o mare curiozitate în privința ei, și anume, dacă știți data ei de naștere, sau ce zodie e?
Mulțumesc mult anticipat, și va pupăcesc mult!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu data de nastere dar stiu ca e segatator.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://bravoaistil.kanald.ro/concurente/marisa/
Desprea aceasta persoana este vorba?
O zi buna :)

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt nu o stim pe Marisa si sincer, nici nu ma intereseaza cine-i Marisa!

| xerxes1 a răspuns:

Nu vizionez emisiunile pentru retardati.

| MorganaM a răspuns:

Nu ai renuntat la vizionarea acestei emisiuni dupa ce s-a vazut clar ca acea concurenta - Cristina-mihaela, o necrescuta e putin spus, si-a aranjat totul?
Eu am fost pur si simplu dezgustata si m-am lasat...
stiu ca e off-topic, dar sunt curioasa ce parere ai tu despre acea 'persoana'

| ExEquTeR123 a răspuns:

Dumnezeu nu exista.

| Arimoshi a răspuns:

Pe net scrie ca s-a născut la Madrid, dar locuieşte în Slatina (daca are 20 de ani inseamna ca e nascuta in 1997)