| Puisor299 a întrebat:

Buna ce mai facetii:**? Fetelor stiti ceva site-uri cu rochite de seara scurteee :* Am mai gasit pe net` dar nu erau pe gustul meuu`... Scurte si mulate` si daca stiti ceva site-uri cu pantofi cu toc` multumesc`... Fundaa` :**:**:**:**

3 răspunsuri:
| adelinna21 a răspuns:

Http://bby.ro
eu am cateva rochii de la ea si sunt si frumoase si au material bun.iar cat despre pantofi mai bine ii iei din magazin pentru ca ii probez.pantofii difera in functie de calapod.si asa esti sigura ca nu te strang