| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume rimeaza cu numele Emma.Sau ce nume mai stiti de astea rare si frumoase.

Dau fundita

11 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Dilema, eczema, problema.

| PedoBarbie a răspuns:

Bella.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Velma.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Nume de fete
AaliyahAbbeyAbbyAbigailAbriendaAcaciaAdaAddieAdelaAdelieAdelinaAdelynAdinaAdoniaAdriaAdrianaAdrianneAfroditaAgapiaAgataAgathaAglaiaAgnesAgrataAimeeAishaAjaAleciaAlegriaAleshaneeAlexandraAlexandrinaAliceAliciaAlimaAlinaAlisonAlissaAlkaAllegriaAllysonAlmaAltheaAmaliaAmandaAmaraAmaryllisAmayaAmberAmenaAmi Amira Amora Amy Ana Anabela Anabella Ananda Anastacia Anastasia Anaya Anca Anda Andreea Andromeda Angela Angelica Angeni Ania Anica Aniela Anisoara Annabel Annissa Annmarie Antanasia Antoaneta Aphrodite Aquene Arabella Arden Argentina Arianthe Aris Artemis Aryan Asha Atalanta Augusta Augustina Aura Aurelia Aurica Aurora Awinita Aziza Bai Barbara Basma Beatrice Bela Belinda Beth Bethania Betina Betsy Betty Beverly Bhavna Bianca Blanca Bonita Bonnie Brandusa Bridge Brinda Britney Brook Bushra Calista Callia Calypso Camelia Carlia Carlita Carmen Carola Carolina Carolyn Casilda Cassandra Cassie Catalina Cate Catherine Catlin Cecilia Chabela Chameli Chan Chan-juan Channon Chanter Chapa Charisma Charlotte Chelsea Chickoa Ching Lan Chiquita Christa Christabel Christina Christine Christy Chu-hua Chun Chyou Cielo Cinderella Cindy Clara Clare Clarissa Clementina Cleopatra Cocheta Codruta Constanta Consuelo Coralia Corina Corinthia Cornelia Cosmina Courtney Cristina Cybele Cybill Cynthia Da-xia Dalia Dalila Dana Dani Daniela Danna Dao-ming Daria Daruka Debbie Debra Dehateh Delia Delores Denisa Despina Devon Diana Dida Die Divya Dochia Doina Dolores Dooriya Dora Doria Dorina Dorotea Dorothea Ecaterina Eda Edith Ekanta Ela Elaine Electra Eleftheria Elena Elisabeta Elissa Eliza Elizabeta Elvira Emerald Emilia Emma Erica Esmeralda Esperanza Eugenia Euridice Evangelia Evea Evelina Evelyn Fahima Faith Fang Hua Fathia Fei Yen Felicia Feng Fergie Fernanda Filoftea Flavia Floramaria Florentina Florina Frederica Freira Frida Gabriela Gaby Galatea Gambhiri Geanina Genoveva Georgeta Georgia Geta Gianina Gilda Gina Ginger Gizeh Gloria Glory Goldie Gracie Graciela Gratiela Graziela Guan-yin Hadria Hannah Harmony Harsha Hateya Havana Haven Hazel Heaven Heba Hecuba Helen Hiraani Hong Hortensia Hosanna Hsiu Mei Hua Huan-yue Hui-ying Ignacia Ileana Iliana Imala Indigo Indira Insula Ioana Iolanda Irene Irina Iris Isabel Isabela Isadora Isaura Isra Istas Iulia Ivy Jackie Jain Jamila Jana Janette Jaya Jeanette Jeni Jennifer Jenny Jessie Jia Li Jiao Jimena Jingjing Joanna Jocasta Jody Josephina Juana Judy Juliana Juliet Jyotika Kabecka Kalida Kalinda Kalista Kalonice Kamari Kami Karishma Karma Kasia Kassandra Kate Katherine Kavindra Keiko Kendra Kew Kilenya Kim Kirima Kirra Kisa Krishna Kristy Kyra Labonita Lacramioara Lahoma Lajita Laksha Lane Larisa Latifah Latika Laura Laurentia Le Lei Leila Leonor Lesley Lethia Leticia Letitia Li hua Li ming Li-hua Lian Lidia Lien Lien-hua Lili(ana) Liliana Lin Lin Linda Lindsay Ling Lisandra Lola Lolita Loredana Lorena Louanna Lucia Lucia(na) Lucinda Lucretia Lucy Luiza Luminita Lydia Lyndsey Lysandra Mabel Macarena Macha Madalina Maddy Madeline Magdalen Magdalena Maggie Mahari Mahdi Mahima Mai Makara Malini Malvina Mandara Manju Manuela Marcela Marcie Margaret Margareta Margarita Maria Mariana Maribel Marilena Marina Maritza Mariuca Massika Maya Mayra Meda Mee Mei Mei-Lien Mei-Xing Mei-Zhen Melania Melania Melba Melissa Memphis Mercedes Meryl Mi Midori Migina Mihaela Mina Ming Mingmei MINTOdora Mioara Mirabel Mirabela Mirela Miruna Missa Mo Li Monica Monisha Monone Mora Muna Nabila Nadia Nailah Nalini Namid Nancy Narcisa Nasira Nasira Natalia Natasa Nayan Neena Niabi Nicky Nicola Nicoleta Nike Nina Ninarika Ning Niu Noelia Noella Noor Novia Nuria Oana Octavia Odessa Ofelia Okena Olga Olimpia Olive Olivia Olympia Omana Omega Opal Ophelia Osanna Osceola Otilia Ozana Page Paloma Pamela Pandora Panthea Paraschiva Park Parker Patience Patricia Patty Paula Paulina Pearl Pemota Penelope Perla Petra Petra / Petrina Petronela Petronella Philomena Phoebe Ping Pooja Priya Qiao Qing yuan Radha Raluca Ramona Ramya Rania Rasha Raven Rawnie Rebeca Rhea Riana Rihana Rini Riya Riya Roberta Rodica Rong Ronnie Rosalia Rosaline Rosanna Rowa Roxana Ruby Ruxandra Sabah Sabina Sahkyo Saidi Saima Sakina Sakura Sally Samara Sandra Sandy Saniya Sanjeet Sanura Sara Sarla Sasha Scarlett Selena Senorita Sequoia Serena Serenity Shadow Shakira Shakti Shan Sharvani Sheba Sheela Shesheba Shui Shyla Silvia Simina Simona Simra Smaranda Sofia Soledad Somatra Sonia Sonora Sophia Sorina Stacy Stefania Stela Suki Sully Sumitra Summer Sundari Susie Suzana Suzy Svetlana Syeira Tabita Tahigwa Taipa Tamara Tamera Tania Tanika Tao Tarika Tasha Tatiana Taylor Tazara Teodora Tereza Tess Tessa Thalia Thea Thelma Theodora Theresa Tiffany Tristana Troya Trusha Umaymah Umika Urania Urja Usaghi Valeria Vandana Vanida Varsha Vasanta Vasilica Veda Ventura Venus Vera Veronica Vicky Victoria Vinata Violeta Virginia Viveka Wan Wei Wendy Wesley Wing WINTOna Wyanet Wyoming Xena Xi-wang Xiang Xiao chen Xiao hong Xiao-niao Xiao-xing Ximena Xing xing Xiu juan Xiulan Xue fang Ya Yao Niang Yasmine Yi Yi min Yin Yogi Yolanda Yue Yue yan Yumi Yun Zamfira Zamora Zan Zandra Zarita Zasha Zaviera Zenith Zhi Zhin Zi Zina Zoe Zonta

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Nume de baieti
AbbottAbdullahAchillesAcooseAcotasAdamAdanAdarshAddisonAdelinAdliAdonisAdriAdrianAdrianoAgamemnonAhmedAJAlabamaAlanAlastairAlbertoAlejandroAlexAlexanderAlexandruAlinAllanAlonzoAlvaroAmanAmareAmethystAmirAnAnandoAndersonAndreasAndreiAndyAngelAnghelAnthonyAntonAntonioApolloApostolApuArifAristosAristotle Arnav Ashby Ashwin Atanasie Athanasios Aubrey Augustin Aurel Aurelio Austin Avram Aweinon Baatarsaikhan Bailey Baldovin Bao Barbu Barclay Baron Bartolomeu Basarab Basil Bavol Beckham Behar Benjamin Benone Benson Bentley Berry Beval Billy Blaise Blake Bob Bogdan Bolivar Bono Boris Brad Brandon Brishen Brocky Brown Bryan Bujor Burton Byron Cai Cairo Calais Calin Calistrat Camil Camlo Carlos Carmelo Carol Carolos Carter Case Casian Cezar Chal Chandler Chang Charan Chardon Charlie Charlton Chavez Cheng Chesmu Chester Chi Chico Chik Christos Ciprian Clark Claudiu Clement Clinton Codrut Colin Cong Conrad Constantin Coriander Cornel Cortez Cosmin Costa Costel Costin Craciun Cristi Cristian Cristofer Cruz Cyril Dalton Damian Dan Daniel Danior Danny Darshan Darwin Dash David Davis Dean Decebal Demetrius Denis Denzel Deven Dewei Dexter Dharma Diego Dimitrie Dinesh Dionisie Dionysius Donoma Dorin Doru Dragomir Dragos Drake Drew Dukker Dumitru Durril Dustin Earl Earnest Eastwood Eddy Edison Eduard Eduardo Ekram Elam Eliot Elton Emanuel Emil Enlai Enrique Erasmus Ermin Ernest Ernesto Esteban Eugen Eugene Eusebiu Eustace Fabian Fai Fateh Fausto Federico Felix Ferguson Fernando Fitzroy Flavian Florin Francisco Frank Fred Fu Gabriel Gale Gandhi Gao Garry Gelu Genesis Geoffrey George Geraldo Gheorghe Ghita Gibson Gilberto Gonzalo Gordon Graham Grigore Gurnam Habib Hajari Hamal Hamilton Haralambie Harlow Hassan He-ping Hector Heracles Hernando Homer Horatiu Horia Huang Fu Humbert Hung Hussein Iacob Ibrahim Ignacio Ikram Ilie Illias Imran Indivar Ioan Ion Isidor Ismail Iulian Iurie Iustin Jack Jai Jal Jamal Jameson Jaser Jasleen Javier Jean Jefferson Ji Jiao-long Jie Jin Jing Jing-sheng Joaquin Joey Johnson Jonny Jorge Jose Ju-long Judas Judge Julio Kailas Kansas Karam Karan Kareem Karim Kensington Kimberly Kiran Kumar Kun Larry Laur Laurence Laurentiu Lawrence Lazar Lazaro Leandro Lennor Lenny Lensar Leonard Leonidas Lewis Li-liang Liviu Lucian Lucretiu Luis Luther Madalin Maddox Madison Mahari Majed Makram Manchu Mander Manole Manolo Mansour Manuel Marc Marcel MarcelINTO Marcian Marcu Marin Marius Martin Martinez Mateo Matthew Matthias Mauricio Maximilian Memphis Miguel Mihai Mihnea Mike Ming yue Ming-hoa Mircea Mitica Mohammed Mohan Moise Morrison Mu Mugur Mustafa Namir Narcis Nasir Nasser Natal Neculai Nelson Nicky Nicoara Nicolae Nishan Nistor Octavian Olimpiu Oliver Omanand Omar Oracle Oreste Osama Osbourne Oscar Osiris Osman Osvaldo Ovidiu Oxford Ozzy Pablo Panait Paraschiv Parker Pascal Pascual Patriciu Patrick Paul Pavel Pedro Peng Perry Perseus Petre Piao Pierce Piroj Placido Plato Pompiliu Popa Presley Pritam Qing Qing-nian Quinto Quon Radu Raed Rafael Rafiq Raman Ranjit Rares Rashad Raul Raymond Raymundo Razvan Remus Rennie Ricardo Richard Robbie Robert Robert Robinson Rocky Rodrigo Romeo Romulus Ronald Rosemary Ruben Rudolph Ruhan Rye Saddam Salim Sammy Sandu Sanjay Santana Santiago Sashi Scott Sebastian Septimiu Serban Sereno Sergiu Shaan Shaman Shamar Shaun Shen Sheng Sheng Li Shing Shuang Silviu Simeon Simion Simona Sinclair Smith Socrates Sohan Song Sophocles Sorin Spencer Spyridon Stan Stanley Stefan Steve Tahir Tai Tamir Tanase Tarak Tarun Tas Tassos Taylor Teodor Teodosie Terrell Terry Theodore Thessaly Tiana Tiberiu Titus Toader Tobar Todd Toma Tommy Tony Traian Tu Tudor Tyler Valentin Valer Valeriu Valin Vania Varuna Vasile Vasilis Veda Vicente Victor Vikram Vince Vincenzo Viorel Virgil Vlad Vladimir Voinea Wajid Walker Wallace Wen Wing Xander Xenon Xin Xing Xing-fu Xue Yamal Yamir Yannis Yaser Yat-sen Ye Ying Yogi Yukio Yun-qi Yusuf Zaharia Zaida Zaide Zamfir Zavier Zenon Zeus Zhuang Zoltan

| Shriti a răspuns:

Nume rare si frumoase?
Estera, Elvira, Matilde, Marié, Josephine, Agata, Agness(a), Samanta, Marta, Xenia, Esmeralda, Lavinia, Luiza, Clara, Clarisa, Claudia, Clotilde, Anonela, Fathima.
Nu prea imi vin in minte nume care sa rimeze cu Emma, dar cred ca celelalte o sa iti placa. :*

| KamyHeey a răspuns:

Elena rimeaza cu Emma.

| Boo01 a răspuns:

Uite aici Adelina, Agripina, Amelia, Angelica, Antoaneta, AaliyahAbbeyAbbyAbigailAbriendaAcaciaAdaAddieAdelaAdelieAdelinaAdelynAdinaAdoniaAdriaAdrianaAdrianneAfroditaAgapiaAgataAgathaAglaiaAgnesAgrataAimeeAishaAjaAleciaAlegriaAleshaneeAlexandraAlexandrinaAliceAliciaAlimaAlinaAlisonAlissaAlkaAllegriaAllysonAlmaAltheaAmaliaAmandaAmaraAmaryllisAmayaAmberAmenaAmi Amira Amora Amy Ana Anabela Anabella Ananda Anastacia Anastasia Anaya Anca Anda Andreea Andromeda Angela Angelica Angeni Ania Anica Aniela Anisoara Annabel Annissa Annmarie Antanasia Antoaneta Aphrodite Aquene Arabella Arden Argentina Arianthe Aris Artemis Aryan Asha Atalanta Augusta Augustina Aura Aurelia Aurica Aurora Awinita Aziza Bai Barbara Basma Beatrice Bela Belinda Beth Bethania Betina Betsy Betty Beverly Bhavna Bianca Blanca Bonita Bonnie Brandusa Bridge Brinda Britney Brook Bushra Calista Callia Calypso Camelia Carlia Carlita Carmen Carola Carolina Carolyn Casilda Cassandra Cassie Catalina Cate Catherine Catlin Cecilia Chabela Chameli Chan Chan-juan Channon Chanter Chapa Charisma Charlotte Chelsea Chickoa Ching Lan Chiquita Christa Christabel Christina Christine Christy Chu-hua Chun Chyou Cielo Cinderella Cindy Clara Clare Clarissa Clementina Cleopatra Cocheta Codruta Constanta Consuelo Coralia Corina Corinthia Cornelia Cosmina Courtney Cristina Cybele Cybill Cynthia Da-xia Dalia Dalila Dana Dani Daniela Danna Dao-ming Daria Daruka Debbie Debra Dehateh Delia Delores Denisa Despina Devon Diana Dida Die Divya Dochia Doina Dolores Dooriya Dora Doria Dorina Dorotea Dorothea Ecaterina Eda Edith Ekanta Ela Elaine Electra Eleftheria Elena Elisabeta Elissa Eliza Elizabeta Elvira Emerald Emilia Emma Erica Esmeralda Esperanza Eugenia Euridice Evangelia Evea Evelina Evelyn Fahima Faith Fang Hua Fathia Fei Yen Felicia Feng Fergie Fernanda Filoftea Flavia Floramaria Florentina Florina Frederica Freira Frida Gabriela Gaby Galatea Gambhiri Geanina Genoveva Georgeta Georgia Geta Gianina Gilda Gina Ginger Gizeh Gloria Glory Goldie Gracie Graciela Gratiela Graziela Guan-yin Hadria Hannah Harmony Harsha Hateya Havana Haven Hazel Heaven Heba Hecuba Helen Hiraani Hong Hortensia Hosanna Hsiu Mei Hua Huan-yue Hui-ying Ignacia Ileana Iliana Imala Indigo Indira Insula Ioana Iolanda Irene Irina Iris Isabel Isabela Isadora Isaura Isra Istas Iulia Ivy Jackie Jain Jamila Jana Janette Jaya Jeanette Jeni Jennifer Jenny Jessie Jia Li Jiao Jimena Jingjing Joanna Jocasta Jody Josephina Juana Judy Juliana Juliet Jyotika Kabecka Kalida Kalinda Kalista Kalonice Kamari Kami Karishma Karma Kasia Kassandra Kate Katherine Kavindra Keiko Kendra Kew Kilenya Kim Kirima Kirra Kisa Krishna Kristy Kyra Labonita Lacramioara Lahoma Lajita Laksha Lane Larisa Latifah Latika Laura Laurentia Le Lei Leila Leonor Lesley Lethia Leticia Letitia Li hua Li ming Li-hua Lian Lidia Lien Lien-hua Lili(ana) Liliana Lin Lin Linda Lindsay Ling Lisandra Lola Lolita Loredana Lorena Louanna Lucia Lucia(na) Lucinda Lucretia Lucy Luiza Luminita Lydia Lyndsey Lysandra Mabel Macarena Macha Madalina Maddy Madeline Magdalen Magdalena Maggie Mahari Mahdi Mahima Mai Makara Malini Malvina Mandara Manju Manuela Marcela Marcie Margaret Margareta Margarita Maria Mariana Maribel Marilena Marina Maritza Mariuca Massika Maya Mayra Meda Mee Mei Mei-Lien Mei-Xing Mei-Zhen Melania Melania Melba Melissa Memphis Mercedes Meryl Mi Midori Migina Mihaela Mina Ming Mingmei MINTOdora Mioara Mirabel Mirabela Mirela Miruna Missa Mo Li Monica Monisha Monone Mora Muna Nabila Nadia Nailah Nalini Namid Nancy Narcisa Nasira Nasira Natalia Natasa Nayan Neena Niabi Nicky Nicola Nicoleta Nike Nina Ninarika Ning Niu Noelia Noella Noor Novia Nuria Oana Octavia Odessa Ofelia Okena Olga Olimpia Olive Olivia Olympia Omana Omega Opal Ophelia Osanna Osceola Otilia Ozana Page Paloma Pamela Pandora Panthea Paraschiva Park Parker Patience Patricia Patty Paula Paulina Pearl Pemota Penelope Perla Petra Petra / Petrina Petronela Petronella Philomena Phoebe Ping Pooja Priya Qiao Qing yuan Radha Raluca Ramona Ramya Rania Rasha Raven Rawnie Rebeca Rhea Riana Rihana Rini Riya Riya Roberta Rodica Rong Ronnie Rosalia Rosaline Rosanna Rowa Roxana Ruby Ruxandra Sabah Sabina Sahkyo Saidi Saima Sakina Sakura Sally Samara Sandra Sandy Saniya Sanjeet Sanura Sara Sarla Sasha Scarlett Selena Senorita Sequoia Serena Serenity Shadow Shakira Shakti Shan Sharvani Sheba Sheela Shesheba Shui Shyla Silvia Simina Simona Simra Smaranda Sofia Soledad Somatra Sonia Sonora Sophia Sorina Stacy Stefania Stela Suki Sully Sumitra Summer Sundari Susie Suzana Suzy Svetlana Syeira Tabita Tahigwa Taipa Tamara Tamera Tania Tanika Tao Tarika Tasha Tatiana Taylor Tazara Teodora Tereza Tess Tessa Thalia Thea Thelma Theodora Theresa Tiffany Tristana Troya Trusha Umaymah Umika Urania Urja Usaghi Valeria Vandana Vanida Varsha Vasanta Vasilica Veda Ventura Venus Vera Veronica Vicky Victoria Vinata Violeta Virginia Viveka Wan Wei Wendy Wesley Wing WINTOna Wyanet Wyoming Xena Xi-wang Xiang Xiao chen Xiao hong Xiao-niao Xiao-xing Ximena Xing xing Xiu juan Xiulan Xue fang Ya Yao Niang Yasmine Yi Yi min Yin Yogi Yolanda Yue Yue yan Yumi Yun Zamfira Zamora Zan Zandra Zarita Zasha Zaviera Zenith Zhi Zhin Zi Zina Zoe Zonta sper ca is bune FUNDA?

| JustABadDay a răspuns:

Daca vrei nume de fata Iazmina, Vica, Delia, Patricia si Marina

| TheodoraTrandafir a răspuns:

Emma Theodora, Emma Maria,... Emma este deja un nume deosebit asa ca poti sa mai alegi un nume sfant sau Sasha Emma etc

| CLtheMiss a răspuns:

Nume rare?
1. Damaris
2.Rosalinda
3.Sandara.
(Toate sunt de fete. Sunt si rare.)