| melynda a întrebat:

ce parere aveti de extensiile de la bianca dragusanu?happyhappy multumesc

8 răspunsuri:
| Shottas a răspuns:

Aiurea...mi-e lene sa explic de celaughing

| bithaa a răspuns:

Buna! extensiile nu sunt de la bianca dragusanu, sunt doar promovate de ea Faptu ca sunt promovate de ea nu arata ca sunt bune deoarece ea a mai promovat diverse site-uri cu haine din depozit la preturi de 2 ori mai mari. Daca cauti gasesti si de daniela crudu si de toate 'divele'.

Cauta calitate, par natural, si pret convenabil.

| Alekssa a răspuns:

Nu pot sa zic ca nu imi placbig grin

| AlexandruShark a răspuns:

Mie nu-mi place

| uunseral a răspuns:

Sunt okbig grin

| lalagueswhosong a răspuns:

Pai...Nu prea super!

| Esperança a răspuns:

Dar Bianca are ceva natural, de la mama natura, in ea?

| Merrcy a răspuns:

Am avut din pacate, m-a tinut 2 saptamani, caci nu sunt din par natural. N-am putut nici s-o peaptan, degeaba am folosit masca pentru par.Am comandat direct de pe site. Nu va recomand deloc.