| beka a răspuns:

Le adorlove struck is asa d feminine si d sexilove struck
mi-ar place s le amhee hee

| JustMe a răspuns:

Sincer mie nu prea imi plac, nu sunt chiar pe gustul meuhappy
Nu stiu unde poti gasi, nu sunt din Buzausad

| Yollanda;x a răspuns:

Sunt frumoase hainele, dar acum tine si cum sa le asortezi, ca sa nu pari o pitipoanca. In legatura cu colantii incearca in mall. pretul cred ca e destul de marisor.

| dhraqull a răspuns:

Sunt de prost gust.

| TeoIonela a răspuns:

Sa incerci in Galleria Mall la parter pe partea dreapta.Cat despre pret, nu stiu cat costa ca nu m-a interesat.
Pa pa!happy

| stillhartu a răspuns:

Oribile, Dezgustatoare, de prost gust... ce mai?
Ce mi se pare ciudat e ca dupa nickname...nu pari a fi "animal print" fan. Da in fine! Nu ma mai mira nimic. [ce e si cu lumea asta]

| anotherchild a răspuns:

1. Tu stii ca acele haine nu se poarta?
2.Acele haine sunt facute de design-eri ff cunoscuti. Prada - Cavalli.
3.Sunt ff scumpe - pot ajunge si la cate sute de lei buni.
4.Incearca ceva care sa arate bine - nu sa fie de `firma`!