Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre placa de indreptat parul de la Rowenta? Mi-am cumparat una si nu stiu daca intinde bine parul sau trebuie sa te chinui sa obtii rezultate cu ea.Imi puteti da niste opinii?

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

De obicei intind bine, sa folosesti si un ser termoprotector sa nu-ti distrugi parul

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

In primul rand, depinde de unde ai cumparat-o ca unele magazine accepta retur in 48 de ore, altele in mai multe zile(asta in caz ca vrei sa o returnezi)
In al doilea rand, ar trebui sa iti indrepte parul daca o dai la 170-180 grade, doar ca important este sa folosesti o protectie termica!
Eu folosesc una de la Remington, din ceramica si sunt foarte multumita de ea. Din cate stiu si cele de la Rowenta sunt destul de bune, daca sunt din ceramica, dar depinde de model!

| plasticsmile a răspuns:

Depinde acum de proprietatile acestei placi. Incearca si vezi cum iti indreapta parul, oricum faptul este deja consumat, ai cumparat-o

| Katoky a răspuns:

Pai...inainte sa cumperi placa trebuia sa te documenteziwinking
Acum tot ce ai de facut testeazo si vezi cum e dacza nu asta e.
Pa si succes kiss

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Nu stiu ce sa zic eu nu prea parere buna despre placa de par ca iti deterioreaza parul dar ma rog... daca nu-ti merge bine placa poate te uiti pe eticheta la calitatea ei sau intrebi vanzatoare. Noroc