| aannoonniimm098 a întrebat:

Buna, ce parere aveti despre produsele ziaja?

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Mi se par de calitate si accesibile.
Am avut masca de par, scruburile de corp, ulei pentru bronz intens, masti de fata.
In rest de lotiuni de corp si crema aia cu unt de cacao nu am fost interesata pentru ca am deja destule de la alte firme.
Polonezii fac produse bune, am folosit si produse Eveline de corp si Dermedic si sunt f multumita.

| Adry05 a răspuns:

Te poți uita la ingredientele produsului care te interesează și să le analizezi folosind acest dicționar pentru ingrediente :
https://www.paulaschoice.com/......dictionary