| Junseng a întrebat:

Ce părere aveți de produsele de a xiaomi?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Despre Xiaomi Mi (A1, A2 Lite) eu personal, familia si la recomandarea mea si niste cunostinte: parere excelenta.

Sunt produse din seria Android One cu pret ~ 800 lei, pentru utilizatorul mediu fara pretentii de jocuri (nici n-am incercat).

Mai e si A3 (cel mai recent din serie, lanseaza unul pe an) dar nu mai are nevoie nimeni sa schimbe telefonul, toata lumea e multumita cu ce are happy asa ca nu am pus mana pe el sa imi dau cu parerea.

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

In general, o parere buna. Depinde si despre ce produs este vorba.

| danutzu96 a răspuns:

Parere foarte buna. Foarte multumit de ce am avut pana acum (redmi note 4x, Note 5 pro si Note 7 ) Bateria are cat promite, sistem de operare stabil si updatat foarte frecvent, fluent in utilizare si performate foarte bune. Ca si un contra ar fi camera, de... nu poti sa le ai pe toate la pretul ala.