Întrebare recomandată | restless a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Herbalife?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ketanal a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie. Pentru slabit iti spun din experienta personala ca functioneaza, dar, trebuie sa tii cont de faptul ca inlocuiesti micul dejun si pranzul/cina cu un shake pe baza de proteine de soia. pe o perioada lunga devine obositor si incepi sa simti nevoia de ceva solid de mancare, de ceva sarat, da ok, au si ei rontaieli sarate dar cu cat costa sincer...n-are sens. Eu am avut programul doar pentru o luna, pentru ca mi-a fost oferit gratis, altfel nici nu as fi dat banii pe el, doar baza costa gen 90-95€. Cred ca daca vrei sa slabesti si sa pui masa musculara e mai bine sa te axezi pe o dieta proteica normala. Cu proteine din carne si branzeturi, mai degraba decat proteinele din soia.

| doctorandus a răspuns:

Escrocherie medicala. Sunt unii care au ajuns la spital din cauza lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea sunt destul de bune, am cunostinte care le-au incercat si au fost multumite de rezultat.
Te pup!

| anacolda a răspuns:

Buna. Dar mai exista si alte firme mai ieftine, ca astea straine va usuca de bani.
http://vindecarenaturista.blogspot.ro/

| Pikachu456 a răspuns:

Nu te baga in lumea lor, ascuta-ma tata a lucrat la ei, nu e asa cum crezi cel mai bine e sa iti dezvolti o vointa si sa slabesti exersand afara,+ca iti poti face multi prieteni in parc care fac acelasi lucru ca si tine, eu ies o data la 2 zile afara cu bicla, exercitii, fac parkour e foarte sanatos