| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre serul acela pentru varfuri despicate de la Gerovital? Si despre masca de par pentru par degradat tot Gerovital? Scrie ca da efecte mai bune daca se folosesc impreuna.Eu mi-am decolorat parul si il am cam ars si aspru.Imi va ajuta la ceva?

Răspuns Câştigător
| Naturelle a răspuns:

Si eu mi-am decolorat parul. produsele de la gerovital sunt foarte bune,dar eu folosesc Advance tecgniques (ulei de argan) de la avon,imi fac varfurile dupa fiecare spalare,au fost groaznic deteriorate,sunt super multumita, folosesc si ulei de masline, ricin, tot felul de masti naturale, si sampoane pentru regenerare de la Yves Rocher