| Eu0909 a întrebat:

ce pot sa folosesc sa mi se indeseasca genele la loc? ma machez in fiecare zi si mai cad din cand in cand de la rimel...am incercat ulei de ricin, dar eu stiu, nu prea merge, au crescut dar nu prea sau regenerat alea care au cazut

2 răspunsuri:
| lavynya1 a răspuns:

Uleiul de ricin trebuie folosit in fiecare zi pe genele curate.Vei vedea efectul in timp.Nu are cum sa se regenereze intr-o luna atata timp cat tu zilnic folosesti rimel.Incearca sa le ingrijesti si pe ele zilnic asa cum te ingrijesti pe tine

| patricCia a răspuns:

Cat timp l-ai folosit? Rezultatule nu apar numai dupa o luna doua. Oricum, depinde de persoana, poate uleiul de ricin nu are efect asa mare la tine. Incearca sa-l combini cu ulei de masline si ceva vitamine. Cred ca iti va face bine! Bafta!