| Anonymus9 a întrebat:

Ce rochii pentru banchetul din clasa a VIII-a imi recomandati tinand cont ca am picioarele un pic groase?

8 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Ia si dresuri pe tine de preferat fishnet.

| xAlessia a răspuns:

O rochie in A pana la genunchi, gen :

https://www.google.ro/......ps?/search

asortata cu o pereche de pantofi potriviti, de exemplu pantofii cu toc cui reusesc sa faca orice picior sa para lung si elegant.

| Mara78 a răspuns:

Rochii speciale de bal, ocazie sau seara poti alege de aici http://marissa.ro/haine-dama/rochii

| bittersweetgirl a răspuns:

Pai ia-ti ceva pana in pamant ca sa nu atragi atentia asupra picioarelor. Eventual sa fie mai mulata in partea de sus ca sa vada toata lumea ce corp frumos aiwinking

| RroxXyaa a răspuns:

Nu foarte scurte.happy

| Maria19Maria a răspuns:

O rochie lunga... poate cu decolteu mare daca iti place

| Cristiana_Irina_1995 a răspuns:

Nu stiu sigur daca iti aa place rochia si ideea mea doar ca eu cred ca ai putea purata o rochie gen scurta in fata si mailunga in spate sa stii ca eu am aceeasi problema ca tine si si am purtat acest gen de rochie si a mers de minune toti baietii mi-au spus ca sunt frumoasa si ca pantofii ai putea sa porti unii stileto negrii cu putin sclipici sau chiar din lac si rochia sa fie alba sau neagra si daca nu poti puta o rochie vaporoasa si niste balerini negrii. Funda? si sper ca ti-a fost de ajutor: Distractie placuta.