| OrochiFan a întrebat:

ce sa fac? doar azi mi s-a spus ca sunt urata de 2 ori? sunt foarte suparata. aici am poze cu mine :http://www.facebook.com/......media/set/
deci voi ce credeti?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cumva faci mișto de noi cu un link care nu se deschide?
Pa, pa.

| Alyra a răspuns:

Nici la mine nu merge link-ul. sad
Dar îţi garantez că nu eşti mai urâtă ca mine. Dacă mi-ai edea părul...crede-mă,te-ai speria. happy
Dar cine ţi-a spus că eşti urâtă? Şi pe ce ton? Nu te-ai gândit cumva la posibilitatea ca persoana aceea să fi spus că eşti urâtă doar ca să te supere, sau a făcut vreau mişto?
Şi chiar şi dacă ai fi urâtă, sunt sigură că ai şi multe calităţi. happy

| candydream a răspuns:

Pai nu pot vedea poza dar sunt de acord cu PatyKan.Siu eu am avut ceva complexe dar daca le accepti oamenii le vor accepta si ei mai ales ca nimani nu e perfect. Oricum conteaza si alte lucruri cum ar fi:un caracter frumos, o personalitate aparte etc.Tu trebuie sa iti accepti defectele si sa iti gasesti calitatile.

| PatyKan a răspuns:

Nu pot vedea poza cu tine, dar pot sa iti spun ca nu ai motive sa fi suparata. Persoanele care ti-au zis asta sunt prietenele sau dusmancele tale? Daca le consideri prietene, atunci ar trebui sa te mai gandesti.
Fiecare avem calitati, dar si defecte, asta inseamna sa fi OM.Perfectiunea nu exista! Toti avem anumite complexe, dar asta nu inseamna cu nu poti trai cu ele.
Nu mai pune la suflet vorbele rele! Si inca ceva...Persoanele care au avut tupeul sa iti spuna asta sunt mai frumoase? Daca sunt, atunci pot sa iti zic ca este doar o frumusete trecatoare, exterioara.Mai bine ca nu le poti vedea interiorul, ca te-ai speria.winking

| Florinel a răspuns:

Nu imi intra pe acest link, zice ca :Acest conţinut este indisponibil momentan, mai bine zici cum te numesti pe facebook. tongue

| OrochiFan explică:

laughing va multumesc mult si imi pare rau ca nu s-a putut deschide linkul, pe facebook sunt Deni Stone