| Lolypop_4017 a întrebat:

chestiile alea kangoo jumps cat costa si unde le pot gasi?

5 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Hei! @dany3la : cum sa fie 10 lei kangoo jumps, sunt ditamai picioroangele, inainte, informeaza.te, cred ca le confunzi, fara suparare. happy

| dany3la a răspuns:

Eu am vazut in Billa cu 10 lei(ron).

| TheCritic a răspuns:

Aici,in Olanda sunt si la magazine, uneori, mai rar de fapt dar in Romania le poti gasi pe net.Costa mult asa ca mai bine iti faci un abonament la sala.Eu recomand la Cori la LadyFit daca esti din Bucuresti.Pretul este intre 800 lei si 2300 :D http://www.kangoojumps.ro/

| Savu_Roxana_1986 a răspuns:

Cat costa ghetele kango jumps marimea 38 39