| EuPaulA a întrebat:

Cine imi poate spune unde as putea sa-mi fac aII-a gaura in urece?(in Cluj-Napoca)big grin funda!

Răspuns Câştigător
| Crisƨ a răspuns:

Sora Shopping Center.jos la parter, unde sunt bijuteriile.happy. Costa in jur de 20 de lei

1 răspuns:
| peacla a răspuns:

Servus, eu am o prietena care si o facut pierce in buric pe str regele ferdinad.acolo este un studio de tatuaje si pierceuri(langa locul unde era inainte kenvelo). oricum ea mi o zis ca acolo lucreaza foarte fain si toate acele is sterile...