| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum pot realiza un suport pentru accesorii ( unul pentru cercei, unul pentru bratari, unul pentru coliere ).

2 răspunsuri:
| Toshima a răspuns:

Eventual cumperi niste pal taiat(gasesti la firmele specializate), niste horsuruburi(le gasesti si in hipermarketuri) si un pistol automat sau o surubelnitawinkingdaca nu mergi la un tamplar si te rezolva cat ai zice suportwinkingtongue

| leuleutzaCt a răspuns:

In magazinele de decoratiuni dar si in cele obisnuite(magazin de decoratiuni cum ar fi bamboo,dar poti sa iei suport si de pe internet) se gasesc suporturi in forma de fete din sticla, plastic paiete, oricum iti alegi tu si gata nu te complici.