| vicusik2000 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cum se fac bratarile prieteniei cu diferite modele?

Dau FUNDA celui mai bun model.

3 răspunsuri:
| detty24 a răspuns:

Pe youtube gasesti o gramada de filmulete tongue eu de acolo mi-am facut una foaaarte draguta happy asa prin scris e mai greu sa intelegi dar daca vezi step by step cum se face e mult mai usor *-*

| PiticMicMic a răspuns:

4 fire:
fa un nod cu toate 4 la un loc lipeste cu scotch pe masa sau undeva unde sa stea.
pe rand fa un nod la fiecare dar in loc sa tragi de amandoua firele trage in sus doar unul pe cand celalalt tine-l drept fa asa cu fiecare culoare la fiecare celelalte3.