| LyaLiana a întrebat:

Buna
Cine si-a luat haine sau incaltaminte de pe site-ul asta : http://www.starshiners.ro/

cine si-a luat sa imi spuna si mie daca vine comanda facuta si in cat timp vine de la comandarea produsului :D

cel mai bun raspuns primeste fundita :D

3 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Poi normal ca vine...si vine in 10 maxim 15 zile de la comandabig grin

| darielle a răspuns:

Eu mi-am luat.Hainele sunt sooper.Si vine in maxin o saptamana.

| brunetamea a răspuns:

Nu-i adevarat ca vine in 10 zile de la comanda, eu mi-am comandat inainte de revelion si a venit in 72 de ore,(prin fun curier) si in 5 zile lucratoare prin posta