| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Cn imi zice si mie un site unde pot gasi pantaloni cu turul lasat (sa livreze in Romania straight face ) sau vre`un magazin din Targoviste unde as putea gasi happy
Dau funda + Vot

3 răspunsuri:
| boemdancehaha a răspuns:

Nu stiu daca in Targoviste este, dar eu mi-am luat din Zara niste pantaloni cu tur lasat de la categoria TRF super tari! Poti sa intrebi si de pantaloni "baggy"(denumirea englezeasca) si vanzatoarele vor sti ce cauti de fapt. Azi ma duc la o petrecere cu ei, si daca vrei pot sa iti trmit o poza sau ceva, sa ii vezi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe http://www.okazii.ro. e site romanesc. serios cred :). la cautare scrii asa : "tur lasat" si o sa-ti dea mai multe modele. sunt si second-hand dar nu cred ca vrei. asa ca o sa bifezi "nou". se afla sub cautare si te intreaba :"Vrei nou sau second? ". Sper ca te-am ajutat. Pupici :-*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da scrie pantaloni cu tur pentru baieti