| Tansulica a întrebat:

cu ce credeti ca mi-ar sta mai bine suvitele cu verde, rosu sau albastru? eu fiind satena spre castaniu si cu ce leas face?

Răspuns Câştigător
| BluishAngel a răspuns:

Eu zic ca cu rosu ti-ar sta cel mai fain.big grin Si albastru merge, insa nu asa de bine, iar verde nu prea cred. Tu alegi ce vrei, tu stii ce nuanta a parului ai si bineinteles, cu ce iti sta mai bine. Sper ca te-am ajutat.Mult succes! happy

4 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Cel mai bine te-ar prinde o nuanta inchisa de rosu(nu infocat!)cu o tenta spre maron, ar fi perfect! Albastrul si verdele nu merg, tu fiind satena. Oricum, mergi la coafor sa-ti faci suvitele.Succes si sa fii cat mai sexy

| biancabyabiancabya a răspuns:

Albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa-ti faci toate suvitele intr-o culoare, nu in doua, ca sa se asorteze.happy
Verde sau albastru nu ti-ar merge, eu zic ca rosu ti-ar sta frumos.Mai intreaba coafeza sau asa.
In orice caz, cu rosu ti-ar sta beton.

| T7uk a răspuns:

Rosu si albastrul merge bine