| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Bunahappy Cu ce se mai pot lipi unghiile false (din comert)? Am auzit ca cu 'picatura' dar parca nu as vrea. si lipici nu am la elehappy
va multumesc big grin

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cu picatura intr-adevar dar tot se vor dezlipi daca nu esti atenta cu ele

Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu zic sa nu faci asa ceva, adica sa folosesti picatura, ca vor ramane acolo intepenite si nu o sa poti sa le dai jos! Este un lipici foarte puternic si, probabil, toxic pentru unghii! O sa-ti creasca unghiile tale la radacina si astea false o sa fie tot acolo! Nu fa asa o greseala! Cauta lipici pentru unghii, care nu ataca nici unghia si le poti da si jos cand vrei!

| UnCorazonLocoooo explică:

Nu esti amuzant(a)...happy
intrebarea nu e pentru mine oricum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu scuipat

| Biiiiiia_4028 a răspuns:

Incearca un lipici mai slab care sa se dea jos usor happy