| DeliaAlexis a întrebat:

Culoarea parului meu este saten deschis si as vrea o schimbare. M-am gandit la un nuantator roscat. Ce ziceti ar merge? Am ochii verzi si tenul deschis cu pistrui happy

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Daca nu vrei sa fi roscata o lunga perioada si nu vrei sa-ti distrugi parul cu vopsele atunci da este o alternativa buna. Si da ti-ar sta foarte bine big grin

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Bună.
Nu știu dacă o să prindă nuanțatorul pe părul tău mai ales că nu este o vopsea permanentă. Deci să nu te aștepți la o culoare cum este pe cutie și nuanțatorul se duce cam după 10-20 de spălari și la fiecare spălare o să se ducă culoare de pe păr foarte mult. Deci ai grijă să nu te prindă vreo dată o ploaie că te faci roșie din cap până în picioare.