| Andrre a întrebat:

cum as putea sa ma deschid la par? am parul saten inchis si as vrea saten deschis. :-? mi-e frica sa folosesc decolorantul pentru ca m-am decolorat anul trecut ( nu tot capul ) si mi-a iesit un blond oribil.

culoarea mea :http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:45&biw=1024&bih=494

culoarea dorita : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:129&biw=1024&bih=494

mersi anticipat. >:d<

Răspuns Câştigător
| kitty_9379 a răspuns:

Buna! Eu stiu ca infuzia de musetel e buna pentru a deschide un pic parul. Atunci cand eram micuta mama imi clatea parul dupa baie cu ceai de musetel si aveam parul cam ca in a doua poza a ta, desi acum il am tot ca tine.Deci poti incerca sa-ti clatesti parul o perioada asa. Daca vrei sa-l vopsesti sau nu iti iese cu ceaiul, cel mai bine totusi ar fi sa te duci la un salon. Pa-pa

6 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Cel mai simplu stai vara in soare si ti se deschide

uite eu cum am parulhttp://www.google.ro/......tp?/imgres

si il aveam http://www.google.ro/......tp?/imgres

seamana roscat dar nu e ☻

| curiozitatea a răspuns:

Cu apa oxigenatahappy
o sa functioneze 100%. fundita?

| mihaibrasov a răspuns:

Nu poti.

| rahelyta a răspuns:

Ar trebui sa te decolorezi daca nu. incearca cu vopsea dar o sa dureze pana opti culoare.incearca 2 nr mai deschis dupa vreo 2 saptamani si mmai deschis si tot asahappy

| ioanab_4198 a răspuns:

Buna, in poza culoarea pe care o ai tu pare sa fie brunet inchis - nergu, iar culoarea pe care ti-o doresti este un castaniu, daca pozele arata exact realitatea happy Pentru a obtine acesl casataniu nu ai nevoie de decolorare, trebuie insa sa iti iei o culoare mult mai deschisa decat ceea ce vrei sa obtii (blond caramel, blond mediu). Este posibil intr-adevar ca deschiderea sa se faca treptat si sa fie nevoie sa te vopsesti si a doua opara pentru a te apropia de culoarea dorita. Daca vrei insa saten, sau o culoare rece, spre blond, fara decolorare este greu sa obtii exact ce iti doresti... sper sa te ajute happy

| yonny_8216 a răspuns:

Pai du te la salon si vor stii ce sa faca. Poti incerca sa te decolorezi dar tii f putin in par ff putin ca sa nu se prinda blond si dupa aia iti iei o vopea de culoarea respectiva ca asa prinde vopseaua pe putin decolorat.happy