| ĿФsт a întrebat:

cum imi schimb numele de pe mess! plss help. si scuze de categorie dar e cea mai vizitata!

Răspuns Câştigător
| LeeHyoWook a răspuns:

Bagi id tau in lista ta de mess, apoi dai clik dreapta contact details, apoi scrii acolo numele pe care vrei, apoi save.thinkinghappy Funda?

3 răspunsuri:
| ĿФsт explică:

Tnks :* cu fundita desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe numele tau din lista si apoi click pe Contact Details si acolo casutele unde poti sa-ti scrii noul tau nume dorit. pup si i zi placuta!

| Limo a răspuns:

Iti fac un ID nou. si faci schimb de liste cu cel vechi ca sa poti sa iti recuperezi contactele.