| Scumpiiiika a întrebat:

Cum m-as putea machia la banchet daca am o rochie neagra scurta si pantofi corai?

Răspuns Câştigător
| AndreeaEma a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi un machiaj de seara, pentru ca cel de zi nu se prea vede in poze. Ai putea sa alegi un ruj si un fard de pleoape corai, ca sa te asortezi cu pantofii. O zi buna!happy

3 răspunsuri:
| DDoctorita a răspuns:

Uf, nu prea strident. Alege un contur negru la ochi sa ii pui in evidentza.

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*

| pinguta a răspuns:

Depinde pe ce vrei sa pui accent in tinuta ta: pe rochie sau pe pantofi. Sfatul meu e sa adopti un machiaj a la Marilyn Monroe happy