| Saya_1767 a întrebat:

Cum pot folosi apa oxigenata ca sa imi decolorez mustata? Cat o tin pe fata? De cate ori dau?

Mersi!

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună, apa oxigenată (o cumperi de la orice farmacie) dă o tentă de galben și vei fi de-a dreptul caraghioasă. Dacă mustața este un complex pentru tine epileaz-o pentru început la cosmetica, apoi după ce vezi cum, o poți face și cu acasă cu benzi cosmetice. Să nu cumva să dai cu cremă epilatoare- are efectul lamei de ras, întărește rădăcina și îndesește firele de păr.
Mari succese și o zi cu zâmbet!

| Oana_4575 a răspuns:

Nu stiu de cate ori dai si cred ca teebuie sa tamponezi cu ceva... sper ca stii ca trebuie apa oxigenata concentrata.

| nodeerskulls a răspuns:

Degeaba nu se observa, daca se simte. In momentul cand te va saruta un baiat, o va simti. Asa ca mai bine ia-ti-o cu ce metoda vrei tu si scapi d'o grija.