| ana_7801 a întrebat:

Buna!happyCum pot sa ma bronzez foarte repede, fara sa folosesc autobronzant(am incercat si lasa petecryingcrying)?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristina a răspuns:

Pai. e o crema de la nivea care are un efect foarte bun de bronzare intensa.
e vreo 25 lei dar e foarte buna. ti-o recomand
:*

| ZeYa a răspuns:

Aici ai solutia pentru un bronz instant: http://www.tabu.ro/articol_770/bronz_instant.html
Iar in legatura cu autobronzantul, ti-a lasat pete pentru ca nu l-ai intins foarte bine. In caz ca mai vrei sa incerci o data eu iti recomand autobronzant de la Dove, este foarte bun, dar din nou, multa rabdare cand te faci, si maseaza sa intre bine in piele. :)

| luvme a răspuns:

La solar nu te sfatuiesc sa te ducibig grin...ramane doar sa mergi la strand sau altundeva sa stai sa te bronzezi la soare...straight face

| MyLittlePinkyEyes a răspuns:

Este acel stropitor.nu mai stiu cum se numeste...folosesc substante naturale si dureaza 2-3 saptamani.costa 50-100 lei...incearca

| lorredanna a răspuns:

E foarte simplu, te dai cu ulei de masline si vei capata un broz foarte frumos, asa fac eu si sunt tare multumita. Uneori mai ma ud cu bere, dar cel mai bun este uleiul de masline

| lorredanna a răspuns:

Natural te poti bronza foarte frumos daca te dai cu ulei de masline. Daca vrei foarte repede iti recomand bronzul organic, un bronz super, sedinta este 60 de lei.