| Randomkid a întrebat:

Cum poti sa iti faci buzele sa para mai mici? Eu am buzele foarte mari, toti ma întreabă daca am acid hialuronic si devine chiar enervant. Sau daca știți ce fel de rujuri s-ar potrivi. Pentru ca am impresia ca mereu cand port ruj arat ca un clovn.

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Se pot face intervenții chirurgicale pentru micșorarea buzelor, deși când vei mai creste, vei fi mandra cu natura care te-a înzestrat așa. Altele vor să le mărească deși nu toate își permit. Așa că ignoră frumușel acele persoane invidioase care sunt in jurul tau și ai mai multa încredere în sine și ieși din astfel de grupuri de prieteni, aceștia te vor baga mai multe idei negative și nu-i bine pentru vârsta pe care o ai.
Fii mandra de tine!

| Adry05 a răspuns:

Foloseste rujuri foarte deschise, nude. Totusi, cum sa te deranjeze ca ai buze mari lol

| sierra1 a răspuns:

Nu te îngrijora, vezi aici:
https://www.click.ro/......espre-buze

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Chirurgie plastica. Exista mi se pare niste injectii. Parerea me insa, e sa nu faci chestia asta. Fiecare persoana e frumoasa in felu ei.

| pisciutza19 a răspuns:

Mergi pe rujuri nude(naturale) altceva nu ştiu ce să zic pentru că eu am buzele subţiri de la mama natură.