| geo11 a întrebat:

cum sa ma imbrac in primazi de scoala am trecut clasa 7si habar nu am cu ce sa ma imbrac plizzzzzz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| aniri2000 a răspuns:

As zice sa iti iei niște blugi de orice model si daca vrei sa fi in centru atentiei ar fi bine sa iti iei tipul blugilor rupti cu un tricou mai lung in spate si mai scurt in fata sau colanti cu cranii si cu un tricou tot așa mai lung in spate si mai scurt in fata

5 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

De ce sa pui aceasta intrebare acum cand mai sunt aproape 2 luni pana la scoala?

| IrinaAniri a răspuns:

Pai abia de am ajuns la mijlocul vacatei dar. ok.
eu ti-as sugera niste blugi colorati verzi sau albastri, camasa alba, sacou negru si un papion de culoare apantalonilor.
P.S. se poarta papioanele

| Aimèeeee a răspuns:

O rochita frumoasa sau blugi cu tricou, colanti :)) orice in care sa te simti bine uite http://www.google.ro/......tp?/search funda?

| Gladiatorul0 a răspuns:

In stil modern!

| Hydrax1231 a răspuns:

Sunt baiat ...eu stiu ce mi-ar place la o fata..pai eu spun o rochita cat mai frumoasa..sau daca nu niste blugi cu niste tenisi frumosi si cu un tricou. Daca te-am ajutat FUNDA!big grin