| ana_7801 a întrebat:

BunahappyCum sa ma port sexy/feminin, dar intr-un mod decent?

2 răspunsuri:
| ♥.Sagemix a răspuns:

Pai. in primul rand - atitudinea! fii foarte delicata in gesturi, joaca-te cu zambetul si privirea. Asta observi prima data cand te uiti la chipul cuiva. Dar nu un ras in hohote, un zambet jucaus.
In al 2lea rand - mersul. Dreapta, cu sanii in fata, tragi burta, fundu'n spate, barbia ridicata putin. Sa fii mandra de tine. laughing
In al 3lea rand - aspectul intreg. happy Daca ai incredere in tine, lucru asta se va vedea pe chipul tau si in mersul tau.

[ avea bunica o vorba, apropo de mers : ori mergi, ori nu mai mergi. laughing - in ideea de a merge dreapta si mandra de tine. happy ]

| roxcostea a răspuns:

Când mergi, mişcă şoldurile lasciv, gesturile să îţi fie tandre, mângâietoare, vocea molcomă şi joasă, zâmbeşte discret, joacă-te cu părul şi poartă un parfum romantic.