| illloveyouforever a întrebat:

Bunahappy cum se aplica lacurile tratament pentru unghii? am de la Miss Sporty `Nail Expert Manicure-Strenght Action cu vitamina C si calciu`. Stiu ca se aplica pe unghii ca si lacul normal dar de cate ori pe zi? si se poate folosi si ca si baza sub un alt lac de unghii?

1 răspuns:
| glamqueen a răspuns:

Trebuie sa -l aplici inainte de oja, nu in fiecare zi sau de mai multe ori pe zi, are rolul de a proteja unghia. Sarbatori fericite!