| MatildaPetrini a întrebat:

Cum se aplica pe gene uleiul de ricin?

Răspuns Câştigător
| alexuuu12 a răspuns:

Iei o periutza indiferent de care e numai sa fie curata si usor usor apliki pe gene.nu-ti intra in ochi.e foarte bun.la mine a mer mi-au cerscut enorm de mult dar mi le-a si intors

3 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Poti sa-l aprici cu pensul de la un rimmel pe care nu il ai folosesti sau cu un betisor de ureche.
Cu pensula de la un rimmel este foarte simul si eu asa il aplic.

| Piuliță a răspuns:

Iei o priuta de dinti, betisor, sau pensula de la rimes si inmoi in sticluta aia in care e uleiul de ricin.
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il aplici pe gene seara,inainte de culcare, cu ajutorul unei periute de rimel curate, fara a incarca genele(pentru a nu curge uleiul in ochi)si lasa-l sa actioneze pana a doua zi.