| Stanciu_Violeta_1991 a întrebat:

Cunoaste cineva in Bucuresti vreun salon de micropigmentare a sprancenelor prin microblading ce lucreaza bine si nu au preturi exagerat de piperate? (As dori raspunsuri doar de la persoanele care au apelat la tehnica asta).
Mersi mult.

1 răspuns:
| AlexPatriciu a răspuns:

Buna, mama mea are un salon de înfrumusețare in sector 3, prețuri foarte bune si vreau sa îți spun ca toate angajatele mele si au făcut la salonul mamei sprâncenele laughing a fost de ajuns una singura sa se ducă, nu am voie sa fac reclama aici dar dacă vrei pentru mai multe detalii îmi poți lasă o modalitate de contact.