| Aly28 a întrebat:

Bunahappy
Daca i-am luat unei prietene un parfum Nina Ricci pentru ziua ei e sufiecint? sau sa-i mai iau si un lant/bratara si cercei?(e pentru majoratul ei)

Răspuns Câştigător
| AzZy a răspuns:

Pai parfumul e scump cred, parerea mea e ca e suficient, dar cum ai zis si tu e cam putin. Mai bine ii iei si o bijuterie, dar nu trebuie sa fie scumpa. Chiar dintr-o imitatie este mai mult ca sufcient

fundissa?

4 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Nina Ricci? ador parfumul asta si este destul de scum oricum trebuie sa ii iei o bijuterie ceva sclipitor de exp: i-ai un lantisor si sa fie intr-un toc (sti sunt bijuterii care se dau in tocuri) i-ar placea mult si scrie-i si o scrisorik de la multi ani tu text drugut de pe net pupici La multi ani prietenei tale si sa te pupe dulce pentru ca ai fost alaturi de ea

Sper ca te-am ajutat Fundita?batting eyelashes

| lacebunny a răspuns:

Eu zic ca este suficient. Un parfum Nina Ricci cota in general intre 150-200 de lei in Sephora, asa ca investitia ta este suficienta!

| LoVeRainbowAnDmUsic a răspuns:

Ai mai putea adauga si o bratara.:].

| TheRealAnoyingOrange a răspuns:

Pai trebuia sa te gandesti la tine pentru tine ar fi de ajuns un parfum