| Bârsan_Cosmina_1996 a întrebat:

Buna!
De astazi ma.m tot intrebat cum o sa-mi fac parul la banchet!
Daca vreti sa ma ajutati dati-mi niste idei sau niste poze cu coafuri!
Multumescc!

3 răspunsuri:
| pufuletziii a răspuns:

Depinde cat de lung il ai si cum ti-ar sta tie bine. Daca il ai mediu, poti sa-ti faci niste bucle lejere, se poarta in ziua de azi si arata foarte dragut. Nu trebuie ceva exagerat. Daca nu vrei sa-l ondulezi, poti sa-l intinzi. Daca nu ai parul ''lins'' de obicei, atunci ar arata foarte dragut intins cu placa. Poti sa cauti pe net diferite coafuri si stiluri. Sper ca te-am ajutat happy

| BachetIV a răspuns:

Eu cred că un coc elegant pe o parte ar arăta super bine, dar depinde cum eşti imbracata şi cât de lung îţi e părul.

| AlinaAlyM2 a răspuns:

Poti sa-ti ondulezi parul cu placa.
Il aranjezi intr-un coc elegant si lasi o suvita mai scurta ondulata, intr-o parte. Ca sa iti reziste, pune niste agrafe de par, si fixativ. La aceasta coafura se poate opta o tinuta eleganta. Poti sa te duci si la coafor, si ii spui sa-ti faca un coc elegant cu parul elegant.
Sper ca ti-am fost de ajutor!