| DiannaGabrielle a întrebat:

de curand mi-am anulat contul hi5 iar astazi cand am vrut sa-l reactivez imi spunea "Nu ai dreptul sa accesezi aceasta pagina". Eu stiam ca iti poti reactiva contul. Ce se intampla, de ce imi apare asa? Funda cui imi raspunde primul.(scuze de categorie dar este urgent)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De cand s-a schimbat pagina HI5 (new look) nu se mai pot reactiva conturile anulate! Iti faci un nou cont aici:
HI5 - CONT NOU - http://hi5.com/friend/registration/displayRegistration.do