| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna :)
de curand mi-am facut o noua frizura si nu stiu cum as putea sa imi fac parul :)
parul meu este asa http://4.bp.blogspot.com/......tyles1.jpg
doar ca partea de jos este un pic mai sus de umeri si nu stiu cum mi-as putea face parul (in afara de placa si cret)
ceva idei? (daca puteti imagini)
funda

4 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Ai putea sa il lasi liber mai ales ca te-ai tuns recent.

| Jessie530 a răspuns:

Pai cel mai bine cred ca e pe spate. sau, daca poti sa faci o coada sau sa il ridici.

| xanderlast a răspuns:

Asta cred ca trebuia sa iti spuna persoana care te-a tuns! In plus de asta cred ca toate persoanele care se ocupa cu coafura trebuie sa aiba o consiliere cu clientii si sa le explice ce se poate face pentru parul lor!