| 123456789eooo a întrebat:

de unde pot achizitiona produsele de la pharamaci? se gasesc la farmacie? dau funda! ps nu vreau sa le iau de pe site-uri

Răspuns Câştigător
| Metamorphose a răspuns:

Nu stiu dacă se găsesc la farmacie, dar dacă nu mă insel si sunt produsele despre care vb tu. le găsesti la lady`s. http://ladys.ro/product_info.php?products_id=1646

1 răspuns:
| Oanarry a răspuns:

Le gasesti in mall, daca esti din Bucuresti...in special in liberty center. La etajul 1, langa stand-ul flormar happy