| ReasonForL0vex3 a întrebat:

♥. Deci am o problemă cu bretonul meu. Pur şi simplu nu-l mai suport! Când bate vântul sau când alerg îmi stă în toate direcţiile. Şi arăt naşpa. Am încercat să'l prind dar îmi stă urât, cu toate că lumea îmi spune că's frumoasă. Dar eu nu mă simt aşa. Mi'am dat şi cu fixativ pe breton, dar degeaba. Ce aş putea face ca să îmi stea calumea? happy Fundăă! ♥.

Răspuns Câştigător
| asdfghjkl_5506 a răspuns:

Fileazal`happy

Dati o formahappy

Hai ca @gabrielutzu E chiar nesimtit`straight face

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabrielutzu a răspuns:

Tu oricum arati naspa, indiferent daca ai breton sau nu. Ceilanti iti zic ca esti frumoasa doar asa, ca sa nu te supere.Realitatea e cu totul alta, si tu stii asta.Nu ai ce face,asta esti tu. Daca vrei un sfat competent,atunci rade-te,si avand chelie, atunci cand vei fugi aiurea sau te va bate vanturile, parul nu te va mai deranja. Sper sa-ti foloseasca. Acu' da fundaaaaa> pa pa.

| gabrielutzu a răspuns:

Nu te supara,dar tu ai zis ca arati naspa si eu am vrut doar sa-ti dau dreptate.Ok, esti frumoasa, bine asa?

| elleme a răspuns:

Prindeti-l cu agrafe intr-o parte sau pune-ti o bentita din aia subtire. Prinde-l cu un cleste micut pe spate. O sa arati bine. Pupici, xoxo.

| Ionela78 a răspuns:

Deci il iei,il sucesti in timp ce il dai in spate si il prinzi cu un clestisor, iti va sta foarte bine si poti da chiar cu fixativ si ceara, daca nu tunde-lbig grinfunda?

| candyman_1746 a răspuns:

Du-te la un stilist, o sa stie el/ea ce sa faca cu bretonul tau! Numai bine!

| ReasonForL0vex3 explică:

Mai @gabrielutzu. Nici macar nu stii cum arat asa ca mai bine ti'ai tine gura aiawinking. Nu mai raspunde la intrebari aiurea ca sa te aflii in treaba >big grin

| ReasonForL0vex3 explică:

In fine. Nu mai conteaza.