| rozbombon a întrebat:

Deci am si eu o problemasad.

Nu stiu in ce sa ma imbrac la banchet:-l, prietenele mele apropiate au deja rochiie pentru banchet dar eu nu ma pot hotara.

Voi ce parere aveti? De care va cumparati/ce model?

Si ce preferati balerini/pantofi sau >sandale?:

Funda:*.

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Uite aici peste 40 de modele de rochii pentru orice buzunar (de la 60 lei din outlet la 900 lei de la Nissa), pentru orice conformatie si preferinte (lungi, scurte, vaporoase, paiete, dantela, sifon etc) http://fucsia.ro/......lii-buget/

| BornToKill a răspuns:

Si de asta exista o mama sau matusa sau in cel mai rau caz o verisoara mai normala decat a mea... care sa te poata ajuta, mergeti ca fetele la shoping.In niciun caz sa nu mergi cu cineva de sex masculin fiindca ai sa pleci mai devreme decat iti poti imagina.