| oceanfreshair a întrebat:

Deci...mi-am taiat o pereche mai lunga de blugi si am facut o pereche de pantaloni scurtiwinking as vrea sa desenez ceva pe ei dar nu stiu cu ce! Imi puteti spune voi va rog? Funda pentru cea mai buna metoda :X

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StephyMonster a răspuns:

Cauti la magazine markere speciale pentu textile si poti desena peace signs, sau sa ii faci torn jeans[adica rupti] prin taiere ca sa para mai interesanti, iar in jurul taieturilor poti pune pietre de plastic [se gasesc pe la real sau carrefour] cu lipici pentru textile. big grin

| AlexBmxRider a răspuns:

Scrie ce te reprezinta pe tine. Deseneaza ce simti tu. Spune-mi preferintele tale si cred ca te pot ajuta.

| 1onika a răspuns:

Sunt markere speciale cu care se poate desena pe hainewinking
Cauta si tu in Carrefour.

| TimeaB a răspuns:

Ai putea desena un soare, ai putea scrie ceva pe ei happy gasesti tu cv