| CookieMonsterRawr a întrebat:

Deci, vreau sa trec de la crema depilatoare la benzi pentru ca pur si simplu acel miros oribil "ma omoara". care benzi depilatoare sunt mai bune?
Va rog raspunde-ti din propria experienta. Ofer funda

Răspuns Câştigător
| BETTYNA a răspuns:

Buna! eu folosesc benzi de la veet sunt foarte bune iti lasa pielea fina si cum a spus si flory chiar au un miros foarte placut ...so in comparatie cu crema depilatoare care nu este foarte diferita de lama si miroase ingrozitor.Te sfatuiesc din propia mea experienta sa cumpari de la Veet cu incredere.
pa pa!

1 răspuns:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu tot cu crema depilatoare ma fac dar de la Veet si de aici iti poti lua si benzi sunt foarte bune produsele din gama aceasta si au si un miros placut nu are ce sa te ''omoare'' see ya